İnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresiİnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresi
Forgot password?

Amsterdam İzmir Çıkışlı

24 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ İZMİR – AMSTERDAM

Cumartesi öğlen saat 14:00’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali Lady Travel kontuarında buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS HAVAYOLLARI’na ait, XQ 944 sefer sayılı uçağımız ile 16:05’de Amsterdam’a hareket ediyoruz. Saat 18:50’de varışımızı otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Amsterdam’daki otelimizde.

25 HAZİRAN 2017 PAZAR AMSTERDAM (MARKEN – VOLENDAM)

Sabah kahvaltımızın ardından kanalları, tarihi mekanları, dünyaca ünlü müzeleri ile dünyadaki en muhteşem küçük şehirlerden biri olan Amsterdam panoramik şehir turumuz. Yel değirmeni, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Kilisesi, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı ve Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz ile birlikte yarım günlük Marken-Volendam turu. Bu gezimiz sırasında eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’da tarihi evleri ve limanı gezebilir, eskiden ada olan Marken kasabasında kır yaşamı hakkında fikir sahibi olabilir, Volendam’da Hanengli balık ekmeklerin tadına bakabilirsiniz. Konaklama Amsterdam’daki otelimizde.

26 HAZİRAN 2017 PAZARTESİ AMSTERDAM (BRUGGE)

Sabah kahvaltımızı takiben dileyen misafirlerimiz ile Brugge gezimiz. Kuzeyin Venedik’i olarak bilinen Brugge-Bruges Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biridir. 9 yy da Vikingler tarafından bulunan, ismi liman, geminin bağlandığı yer anlamına gelen Brygga’dan gelen Bruges, bir orta çağ şehri gibidir. Parke taşlı sokaklarda, taş evler arasında, kanallar boyunca yürürken kendinizi ortaçağda hissediyorsunuz. 2000 yılında UNESCO Dünya Mirası listesine girmiş bu şehirde geçireceğimiz keyifli ve etkileyici saatlerin ardından Amsterdam’a dönüş. Konaklama otelimizde.

27 HAZİRAN 2017 SALI AMSTERDAM (GRAND HOLLAND) – İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından Amsterdam’da serbest zaman(otelde odalarımızı öğleden önce boşaltmamız gerektiğini unutmuyoruz). Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Grand Holland gezimizi yapıyoruz. Bir yer görmek o ülkeyi tanımak için yeterli değil. Hollanda’yı da daha iyi tanımak, başka açılardan keşfetmek için Amsterdam dışında görülecek önemli şehirleri keşfe çıkıyoruz. Bu gezimiz sırasında Rotterdam, Schevningen ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue göreceğimiz yerler arasındadır. Gezilerimizin ardından rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve dönüş yolculuğumuz için Amsterdam Havalimanı’na transfer. Check-In işlemlerimizin ardından saat 19:50’de kalkacak SUNEXPRESS HAVAYOLLARI’na ait XQ 945 sefer sayılı uçağımız ile İzmir’e hareket. İzmir’e varış.

Sosyal Medyada paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin