İnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresiİnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresi
Forgot password?

Çanakkale Turu

Çanakkale Turu

Ülkemizin tarihine yön veren Çanakkale mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir. Çanakkale’ye gidip atalarımızın göğüs göğüse çarpıştığı o yerlerin hikayelerini rehberimizden dinlerken tüyleriniz diken diken olacak çok duygulanacaksınız.

1. Gün

06:30’da hareket ediyoruz. Yollarda vereceğimiz molalardan sonra Truva antik kentine geliyoruz ve ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra otelimize geliyoruz, yerleşiyoruz ve serbest zaman.

2. Gün

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra aracımızla feribot iskelesine hareket ediyoruz. Çanakkale Şehitliğini rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Ziyaret sonrası Çanakkale şehir merkezine geçiyoruz. Konuklarımıza serbest gezi için zaman veriyoruz. Daha sonra tekrar otelimize geçiyoruz.

3. Gün

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. Yollardaki molalarımız ve ziyaretler sonrası Marmaris’e ulaşıyoruz. Ve başka bir turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyat

Fiyata dahil olanlar: Otelimizde 2 gece yarım pansiyon (sabah kahvaltısı, akşam yemeği) konaklama, lüks araçlarla ulaşım, rehberlik hizmetleri, seyahat sigortası.

Not: Akyaka, Ula ve Muğla’dan katılacak konuklarımızı bulundukları yerlerden alabiliriz.

Sosyal Medyada paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin