İnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresiİnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresi
Forgot password?

Denizli Karahayıt Termal ve Buldan Turu 2 Gece 3 Gün

Karahayıt’ın şifalı sularında bir hafta sunan kaçamağımıza ne dersiniz?

1.Gün

06:30’da hareket ediyoruz. Kalede vereceğimiz moladan sonra ilk ziyaret edeceğimiz yer büyüleyici Kaklık Mağarası. Bu ziyaretimizden sonra Karahayıt’a gelip 5 yıldızlı otelimize yerleşiyoruz. Ve serbest zaman. Bu esnada otelimizin kapalı veya açık termal havuzlarından faydalanabilirsiniz.

2.Gün

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısından sonra aracımıza binip tekstili ile meşhur Buldan ilçesine turumuzu gerçekleştiriyoruz. Öğleden sonra tekrar otelimize dönüp kendimizi Karahayıt’ın şifalı sularına bırakıyoruz.

3.Gün

Otelimizden alacağımız kahvaltıdan sonra otelden ayrılıyoruz. Karahayıt’ın o otantik köy çarşısına ve pazarına geliyoruz. Buradaki ziyaretimizi bitirdikten sonra aracımıza binip Marmaris’e hareket ediyoruz. Ve sizleri aldığımız noktalarına bırakırken başka bir turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyat

Fiyata dahil olanlar: Lüks araçlarla ulaşım, rehberlik hizmetleri, 5 yıldızlı otelde yarım pansiyon (sabah kahvaltısı, akşam yemeği) konaklama, Kaklık Mağarası giriş ücreti, Buldan turu, seyahat sigortası.

Not: Akyaka, Ula ve Muğla’dan katılacak konuklarımızı bulundukları noktalardan alabiliriz.

Sosyal Medyada paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin