İnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresiİnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresi
Forgot password?

Eskişehir Beypazarı Odunpazarı Turu

Amsterdam’ı çağrıştıran Porsuk Çayı’yla Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Eskişehir’i ziyaret ediyoruz.

1.Gün

22:00’da Marmaris’ten hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz moladan sonra Eskişehir’e varıyoruz. İlk olarak otelimize gidiyoruz ve kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası Eskişehir turumuz başlıyor. Bugün Balmumu Heykel Müzesi, Sazova Bilim,Sanat ve Kültür Parkı, kendinizi gezerken Osmanlı Dönemi’nde hissedeceğiniz Odunpazarı’nı geziyoruz. Lületaşı yapım ve satım atölyelerini görüyoruz. Gezi sonrası otelimize dönüyoruz.

2.Gün

Açık büfe sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otobüsümüze binip ahşap konaklarıyla meşhur Ankara’nın Beypazarı ilçesine gidiyoruz. Beypazarı’nın Gümüşçüler Çarşısı’nda telkâri takılar, havuç lokumu, yöresel ürünleri, meşhur Alaattin Sokağı sizleri büyüleyecek. Yöreye özel tarhana çorbası, yaprak sarma, güveç ve 30 katlı ev baklavası ise hem midenize hem de gözünüze hitap edecek. Beypazarı gezimizi tamamladıktan sonra tekrar otelimize dönüyor ve dinlenmeye çekiliyoruz.

3.Gün

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. Ve Porsuk Çayı’mızın etrafında konuklarımızın gezmesi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra tekrar aracımıza biniyor ve dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Dönüş yolunda Kütahya’da Güral Porselen’e uğrayıp porselenin anavatanını ziyaret ettikten sonra Afyon’da sucuklarımızı ve lokumlarımızı alıp Marmaris’e dönüyoruz ve başka bir turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyat
Fiyata dahil olanlar: Lüks araçlarla ulaşım, rehberlik hizmetleri, otelimizde 2 gece yarım pansiyon (sabah kahvaltısı, akşam yemeği) konaklama, seyahat sigortası.

Not: Akyaka, Ula ve Muğla’dan katılacak konuklarımızı bulundukları yerlerden alabiliriz.

Sosyal Medyada paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin