İnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresiİnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresi
Forgot password?

İspanya Fransa Andorra Ole Norte Türk Havayolları İle İzmir Çıkışlı

1.GÜN PAZAR İZMİR – BARSELONA – (ANDORRA) – TOULOUSE

Cumartesi akşamını Pazar’a bağlayan gece yarısını 5 dakika geçerken, saat 00:05’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali’nde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI’na ait, TK3031 sefer sayılı, 180 kişilik Airbus A321 tipi uçağımız ile gerçekleştireceğimiz AKTARMASIZ DİREKT uçuşumuz ile 02:15’de Barselona’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik uçuşumuzun ardından varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben dileyen misafirlerimiz ile birlikte Barselona’ya 3,5 saatlik mesafede bulunan Andorra Prensliği ekstra turumuz için hareket ediyoruz. İspanya ile Fransa arasına sıkışmış olan Andorra; dünyanın en küçük ülkelerinden biridir. Dağlar ve vadiler arasındaki yemyeşil harika doğası, kışın kayakseverleri misafir eder. Duty-Free alışveriş imkanları ile de her yıl çok sayıda misafiri ağırlar. Özellikle kozmetik ve tekel ürünleri, elektronik eşyalar çok uygun fiyata alınabilmektedir. Andorra’da geçirilen keyifli saatlerin Toulouse’a hareket ve varışımızı takiben TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ şehirdeki yürüyüş turumuz. ‘La vie en rose’; pembe şehir olarak bilinen Toulouse, güney-doğu Fransa’nın en büyük ve köklü şehirlerinden biri. Birbirinden güzel kiremit tonlarındaki tarihi binaları, ılıman iklimi, büyük meydanları ve heryerde cıvıl cıvıl dolaşan bisikletli öğrenci kalabalığı ile son derece sıcak ve sempatik şehirdeki gezimizin ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Toulouse yakınlarındaki otellerimizde.

2. GÜN PAZARTESİ TOULOUSE (CARCASSONNE)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Carcassonne turumuza katılma imkanı.
Harika manzaralar eşliğinde başlayan yolculuğumuzun ardından bölgenin ortaçağ atmosferini en güzel şekilde yansıtan, en tanınmış ve en çok ziyaret edilen şehri olan Carcassonne’a varıyoruz. Günümüzde iki ayrı şehir olarak kabul gören, biri, tepede yükselen ve UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesine alınan, üç kilometrelik çift surla ve 52 kule ile çevrili, Avrupa’nın en büyük kalesi olan tarihi kısmı, diğeri ise, Aude nehrinin öbür kıyısında uzanan aşağı kısmı ile Carcassonne’u geziyoruz. Tarihi Kalenin mahalleleri, Gallo-Romen surlar, kuleler ve Bazilika gezilecek yerler arasında yer almakta. Gezimizin ardından Toulouse’a dönüş ve serbest zaman. Konaklama otellerimizde.

3. GÜN SALI TOULOUSE – (St.JEAN DE LUZ – SAN SEBASTİAN) – BİLBAO

Sabah kahvaltımızın ardından Bilbao’ya doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Fransız İspanyol Bask kıyılarının iki keyifli beldesi, Fransız sosyetesinin uğrak yeri St.Jean De Luz ve San Sebastian’a gidiyoruz. İspanya sınırındaki St. Jean De Luz’daki gezimiz ve alışveriş molasının ardından ikinci durağımız Plajları ile ünlü San Sebastian. Tarihi yapıları, kiliseleri, alışveriş merkezleri, özellikle deniz kenarında yer alan balık restoranları, küçük kafeleri ile St. Sebastian‘da görülecek çok şey var. Kartpostallar içerisinde gezdiğinizi hissedeceğiniz bir günün ardından akşam saatlerinde Bilbao’ya varış ve otelimize yerleşme. Konaklama Bilbao yakınlarındaki otelimizde.

4.GÜN ÇARŞAMBA BİLBAO (SANTiLLANA DEL MAR)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Bilbao şehir turumuz. Tarihi merkezde yürüyüş yapıp Katedrali, eski dar sokakları, birbirinden güzel evleri göreceğiz. Bilbao’nun simgesi olan farklı mimari yapısıyla ilgi çeken Guggenheim Müzesini dışarıdan görüyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Santillana Del Mar turuna gidiyoruz. Kurulduğu tarihten günümüze şehrin mimari yapısını bozmadan gelen yapıları, taş döşeli sokakları, hediyelik eşya mağazaları ile bu güzel Ortaçağ Kasabasını geziyoruz. Keyifli gezimizin ardından konaklama Bilbao yakınlarındaki otelimizde.

5.GÜN PERŞEMBE BİLBAO – ZARAGOZA

Sabah kahvaltımızın ardından Zaragoza’ ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızı takiben TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Zaragoza şehir turumuz. Zaragoza İspanya’nın kuzeydoğusunda İspanya’nın 4. Büyük şehri. Kendine özgü kültürü, yerel mutfağı, Del Pilar Bazilikası, La Seo Katedrali, Aljaferia Sarayı gibi yapıları ile dikkat çeker. Gezimizin ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Zaragoza yakınlarındaki otelimizde.

6.GÜN CUMA ZARAGOZA- BARSELONA

Sabah kahvaltımızın ardından Barselona’ya doğru yola çıkıyoruz. Barselona’ya varışımızı takiben rehberlerimiz eşliğinde yapılacak TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik Barselona şehir turunda Catalunya Meydanı, ünlü Passeig de Gracia Caddesi üzerindeki Pedrera, Batllo, Amatller, Lleo evleri, Montjuic, Cristobal Colon anıtı, Sagrada Familia Kilisesi görülecektir. Ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Barselona’daki otelimizde.

7. GÜN CUMARTESİ BARSELONA (COSTA BRAVA İNCİLERİ ) – İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman veya dileyen misafirlerimiz ile birlikte Costa Brava’nın incileri turumuz için hareket ediyoruz. Bu gezimizde Fransa sınırına yakınlığı nedeniyle İspanya’nın turizme kazandırılan ilk plajlarından biri olan dünyaca ünlü Costa Brava sahillerindeki kasabaları geziyoruz. Ünlü ressam Salvador Dali’nin birçok tablosunda resmettiği bu sahil bölgesinde geçireceğimiz keyifli zamanın ardından Barselona’ya dönüş ve serbest zaman. Rehberlerimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Barselona Havaalanı’na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 23:55’de TÜRK HAVA YOLLARI’na ait, TK 3030 sefer sayılı, 180 kişilik A321 tipi uçağımız ile AKTARMASIZ DİREKT İzmir’e hareket ediyoruz. İzmir’e varış.

Sosyal Medyada paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin