İnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresiİnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresi
Forgot password?

Isparta Gül Hasadı Turu

Güllerin başkenti Isparta’ya gül hasadına gidiyoruz.

1.Gün

Marmaris’ten 01:00 ‘da hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz moladan sonra Isparta’ya ulaşır ulaşmaz otelimize gidiyoruz ve kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltıdan sonra ülkemizin en güzel yerlerinden biri olan Kovada Gölü Milli Parkı’na gidiyoruz. Ardından Yazılıkaya Milli Parkı’na gidiyoruz. Milli Parkta yürüyüş yaparken önümüze çıkan Kaya Yazıtı, Kanyon’a adını verir. Buradaki serbest öğle yemeği (ekstra) molasından sonra Eğirdir’e gidiyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından Eğirdir Gölü’ne varıyoruz. Buradaki gezimizden sonra otelimize gidiyoruz ve dinlenmeye geçiyoruz.

2.Gün

Sabah erkenden otelimizdeki kahvaltımızı alıp otelimizden ayrılıyoruz. 1 sene boyumca sadece bugünlerde görebileceğimiz güllerin yurdu Isparta’da gül hasadına katılıyoruz. Uçsuz bucaksız rengarenk güllerin olduğu gül bahçelerinin arasından yolculuğumuz başlıyor. Gül kokularını içimize çekerken kendinizi ayrı bir dünyada hissedeceksiniz. Ardında üretim aşamasını izlemek üzere fabrikaya geçiyoruz. Bir yandan bilgi alırken bir yandan da gül yağı yapımının aşamalarına tanıklık ediyoruz. Turumuzun sonunda konuklarımıza serbest zaman veriyoruz. Daha sonra dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yolda vereceğimiz molalardan sonra Marmaris’e varıyoruz. Konuklarımızı almış olduğumuz noktalara bırakırken başka bir turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyat

Fiyata dahil olanlar: Lüks araçlarla ulaşım, rehberlik hizmetleri,otelimizde 1 gece yarım pansiyon (sabah kahvaltısı, akşam yemeği) konaklama, seyahat sigortası, turumuzda giriş ücreti olan yerler ekstradır.

Not: Akyaka,Ula ve Muğla’dan katılacak konuklarımızı bulundukları yerlerden alabiliriz.

Sosyal Medyada paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin