İnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresiİnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresi
Forgot password?

Kaz Dağları Turu

Ülkemizin en önemli zenginliklerinden biri olan antik dönemlerden bu yana, pek çok efsaneye konu olup İda Dağı olarakta bilinen ve tanrıların armağını olarak tasvir edilen bir doğa harikası Kaz Dağlarına gidiyoruz.Bu muhteşem turu sakın kaçırmayın!

  1. gün: 07.00 Marmaris hareketinde yollarda vereceğimiz molalardan ve yolculuğumuzdan sonra Kaz Dağlarına varıyoruz.İlk olarak butik otelimize yerleşiyoruz.Dinlendikten sonra Kaz Dağlarını keşfetmeye çıkıyoruz.Akşam tekrar otele dönüyoruz ve akşam yemeğimizi restaurantta yiyoruz.
  2. gün: Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra aracımıza binip rehberimiz eşliğinde dünyanın ilk güzellik yarışmasının yapıldığı Kaz Dağlarının muhteşem güzelliklerini görüyor,geziyor ve gerekli bilgileri alıyoruz.Akşam tur bitimi tekrar otelimize dönüyor ve yemeğe geçiyoruz.
  3. gün: Otelimizde sabah kahvaltısını yaptıktan sonra kendine özgü doğası,kültürel zenginlikleri,kanyon ve şelaleri,derin vadi ve nehirleriyle bir cenneti andıran Kaz Dağlarına veda ediyoruz.

Fiyat: 575 TL

Gidiş: 15/09/2017

Dönüş: 17/09/2017

Fiyata dahil olanlar: Lüks araçla ulaşım,butik otelde iki gece konaklama(otelde 2 sabah kahvaltısı,2 akşam yemeği dahil),rehberlik,seyahat sigortası,araç içi ikramlar.

Fiyata dahil olmayanlar: Öğlen yemekleri,ilk gün sabah kahvaltısı,ekstra harcamalar,son gün akşam yemeği,sadece giriş ücreti.

 

 

Başka bir turda görüşmek üzere.

Sosyal Medyada paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin