İnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresiİnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresi
Forgot password?

Kos Adası Turu

Kos Adası Turu

Tarihi kalıntıları ve tatil merkezi iç içe geçmiş, palmiye ve çam ağaçlarıyla süslü yasemin kokulu caddeleriyle meşhur Kos adasına gidiyoruz.

1. Gün

Marmaris’ten katılacak konuklarımızla 05:30’da hareket ediyoruz. Ula, Muğla, Yatağan ve Milas’tan katılacak konuklarımızı ise geçerken alıyoruz ve Bodrum limana geliyoruz. Pasaport işlemlerinden sonra hereket ediyoruz. 40 dakikalık yolculuktan sonra Kos’a varıyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binip ada turunu gerçekleştiriyoruz. Tur sonrası otelimize yerleşiyoruz. Dinlenme ve serbest zaman. Akşam 19:30’da sirtaki gecesi yapacağımız restaurantımıza geliyoruz. Canlı müzik eşliğinde gecenin keyfini çıkarıp eğleniyoruz.

2. Gün

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltıdan sonra bugün konuklarımız serbest. Kos Adası’nın tarih kokan sokaklarını dilediğince gezebilir ve alışveriş yapabilirler. Hareket saatinden 1 saat önce limanda buluşuyor ve pasaport işlemlerinden sonra Bodrum’a hareket ediyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binip siz konuklarımızı aldığımız noktalara bırakırken başka bir turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyat

Fiyata dahil olanlar: Bodrum’a otobüs transferi, feribot ücreti, liman vergileri, ada turu, Türkçe rehberlik, otelimizde oda kahvaltı, 1 gece konaklama, sirtaki gecesi (gecede akşam yemeği, canlı müzik, eğlence, 2 kadeh içki dahil), tur bitimi transferler, seyahat sigortası.

Not: Yurtdışı çıkış harcı (15 tl) fiyata dahil değildir, bankalardan temin edebilirsiniz. Yeşil pasaport için vize gerekmez. Bordo pasaportlulara Schengen vizesi gereklidir.

Sosyal Medyada paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin