İnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresiİnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresi
Forgot password?

Sakız Adası Turu 2 Gece 3 Gün

1.Gün

Saat …… ‘da Marmaris’ten hareket ediyoruz. Rehberimizin belirlediği yerde serbest sabah kahvaltısından sonra Çeşme’ye geliyoruz. Sonrasında sabah feribotu ile Sakız Adasına hareket için limana geçiyoruz. Sakız Adası Karaburun Yarımadası’nın tam karşısında yer alan bir Yunan Adası’dır. 45 dakikalık yolculuktan sonra Sakız Adası’na varıyoruz.
Adaya geldiğimizde bizi bekleyen otobüsümüz ile Kuzey Ada turu yapmak için yola devam ediyoruz. Türkçe rehber eşliğinde ada turumuzu gerçekleştiriyoruz. Adanın köylerini, tarihini, doğal güzelliklerini gördükten sonra otelimize geçiyoruz ve dinleniyoruz.

2.Gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Güney Ada turumuza başlıyoruz. Burada adanın meşhur sakız ağaçlarını yakından görüyorsunuz. Ayrıca meşhur Volkanik Plajı’nı da görme şansını elde ediyorsunuz. Sonrasında gerçekten görmeye değer A… köyünü, Mesta köyünü görüyor, Aziz Taksiarhis Kilisesi’ni ziyaret ediyorsunuz. Ve daha sonra isteyen konuklarımızla köy meydanında kahve molası veriyoruz.
Sonrasında turumuzu bitirdikten sonra otelimize dönüş yapıp akşam yemeği için hazırlanıyoruz. Akşam yemeği ve sirtaki gecesi için restaurantımıza gidiyoruz. Canlı müzik ve eğlence eşliğinde gecenin tadını çıkartıyoruz.

3.Gün

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden ayrılıp yürüyerek yapacağımız şehir turu için merkeze otobüsümüz ile gidiyoruz.
Ada merkezinde Osmanlı’dan günümüze kadar korunmuş Mecidiye Camii, Osmanlı Mezarlığı, Sakız Kalesi, Bayraklı Camii ve Medrese’yi görüyoruz. Sakız menşeili ürünlerin tadına bakabileceğiniz ve satın alabileceğiniz turistik mekanları geziyor ve alışveriş yapıyoruz. İsteyen konuklarımız öğlen yemeği yiyebilir veya herhangi bir kafede oturup kahvesini yudumlayabilirler. Sonrasında geri dönüş yolculuğu için limana gidiyoruz. 45 dakikalık yolculuktan sonra Çeşme’ye varıyoruz. Bizleri bekleyen otobüsümüze binip dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Rehberimiz uygun gördüğünde programda değişiklik yapabilir.

Fiyat

Fiyata dahil olanlar: Transfer, otelde oda kahvaltı ve konaklama, Türkçe rehberlik, sirtaki gecesi, feribot, ulaşım vergileri, seyahat sigortası.

Not: Yurtdışı çıkış harcı fiyata dahil değildir. Tur öncesi bankalardan ödeyebilirsiniz.Yeşil pasaporta vize gerekmez. Bordo pasaportlar için Schengen vizesi gereklidir. Pasaportlarında KKTC (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti) damgası olanlar herhangi bir Yunan Adası’na giriş yapamaz.

Sosyal Medyada paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin