İnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresiİnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresi
Forgot password?

Midilli Adası Turu 1 Gece 2 Gün

1.Gün

Sabah …..’da Marmaris’ten Ayvalık’a hareket ediyoruz. Ayvalık’a vardıktan sonra bizleri Midilli’ye götürecek teknemizde yerlerimizi alıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından öğle saatlerinde Midilli’ye varıyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze binip Kuzey Ege’nin en büyük adasını gezmeye başlıyoruz.
Hagios Therapondas Kilisesi’ni, Halk bahçesi, Ermau Caddesi, Yeni Camii ve Hamamı, Tarihi Roma Agorası, Vali ve Yalı Camii gibi tarihi yapıları yakından tanıyoruz. Daha sonra Midilli’nin küçük körfezi Gera civarında sürdüreceğimiz Güney Midilli turumuza çıkıyoruz. İsteyen konuklarımız Gera Körfezi’nin eşsiz manzarasını izleyerek Panama Sahili’nde keyifli bir öğle yemeği yiyebilir. Daha sonra zeytinyağı ile ünlü Pappados Köyü’nü yakından görüyoruz. Daha sonra Midilli’nin en şirin sahil kasabası Plomari’ye doğru gidiyoruz.
Turumuzun sonunda otelimize gidiyor ve dinlenip zaman geçiriyoruz.
Akşam saatlerinde konuklarımızla birlikte sirtaki gecesinin yapılacağı restaurantımıza gidiyor ve Yunan müziği eşliğinde akşam yemeğimizi yiyoruz.

2.Gün

Otelde aldığımız kahvaltıdan sonra Kuzey Midilli turuna çıkıyoruz. Bu turumuzda Mandamodos köyü, Taksiyarhis Kilisesi’ni, Molios ve Petra’yı görüyoruz. Petra sahilinde güzel bir restaurantta Midilli mutfağının tadını çıkardıktan sonra Kalleni Körfezi’ne doğru gezintiye devam ediyoruz.
Daha sonra Midilli merkeze geliyor ve limanda bizi bekleyen teknemize binip Ayvalık Limanı’na geliyoruz. Ve Marmaris’e dönüş yolculuğuna başlıyoruz.
Siz konuklarımızı aldığımız noktalara bırakıp başka bir turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyat

Fiyata dahil olanlar: Marmaris-Ayvalık transfer, otelimizde 1 gece oda kahvaltı konaklama, gemi fiyatları, liman vergisi, Midilli ve Kuzey Midilli turu, seyahat sigortası, akşam yemekleri, sirtaki gecesi.

Not: Yurtdışı çıkış harcı 15 TL fiyata dahil değildir.Yeşil pasaporta vize gerekmez. Bordo pasaportlar için Schengen vizesi gereklidir. Pasaportlarında KKTC (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti) damgası olanlar herhangi bir Yunan Adası’na giriş yapamaz.

Sosyal Medyada paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin