İnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresiİnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresi
Forgot password?

Salihli Termal Turu 5 Gece 6 Gün

Tur Tarihi : 11 – 16 Aralık 2017

Yepyeni bir bir termal turu. Salihli’de Lidya sardes Termal Otel’de hem termal suları keyfiniçıkaracaksınız, hem de Manisa ve Salihli çevresiniorada yapacağımız günlük turlarla keşfedeceksiniz.

TUR PROGRAMIMIZ

 1. Gün saat 07:00’de Marmaris’ten hareket ediyoruz. İlk molamız serbest kahvaltı için olacak. Daha sonra yolda vereceğimiz diğer bir moladan sonra ilk ziyaret edeceğimiz bilge ulus Lidyalılar’a başkentlik yapan paranın icat edilerek ilk kullanıldığı yer Sardes olacak. Burada rehberimiz eşliğinde Artemis Tapınağı, Gymnassium, Seferad Sinagogu ve öyküleri ile ilk kez tanık olacağınız bir ören yeri büyüsüne kapılacaksınız. Bu gezimizden sonra otelimize yerleşiyoruz ve termal suların keyfini çıkarmaya başlıyoruz.
 2. Gün otelde kahvaltımızı aldıktan sonra otobüsemüze biniyoruz, Kula ve Emreköy turumuza başlıyoruz. İlk olarak bir doğa harikası olan Kuladokya’ya gidiyoruz. Kula peribacalarına ulaşıyoruz. Bu muhteşem vadide çok sayıda görüntülenecek yerler var. Sakın kameralarınızı unutmayın. Yöresel yemeklerle alınacak serbest öğle yemeğinin ardından sizleri 17. ve 18. yüzyıl Osmanlı Kasabasına götürüyoruz. Dar sokakları, Meryem Ana Kilisesi, yanık Kilise, Öpüşen çatılar, Zafer İlkokulu ve Kula Evleri öyküleri ile başka bir devre gittiğinizi hissedeceksiniz. Gezimizi gönüllerin sultanı Yunus Emre’nin hocası ve Tabduk Emre’nin yaşadığı Emre Köyünde sonlandıracağız. Tabduk ve Yunus Türbesi, Carullah Bin Süleyman Camii ile iç ve dış bezemeleri görecek ve şaşıracaksınız. Köy kahvesinde yöreye has kekiklerden yapılan çayımızı içtikten sonra otelimize dönüyoruz. Otelde termal suların şifalı keyfine devam edebilirsiniz. Akşam canlı müzik eşliğinde yemeğinizi keyifle yiyebilirsiniz.
 3. Gün Bugün alacağımız kahvaltıdan sonra bütün konuklarımız termal suların keyfini çıkarabilir. İsteeyen konuklarımızda yürüyüş yaparak çevreyi keşfedebilir.
 4. Gün sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otobüsümüzdeki yerimizi alıyoruz ve Şehzadeler kenti Manisa’ya hareket ediyoruz. İlk olarak Manisa Tarzanı’nın kabrini ziyaret ediyoruz ve daha sonra Mesir Macunu’nun saçıldığı Sultan Camii, Muradiye Camii ve Külliyesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra serbest öğle yemeğimizi almak üzere yöresel bir restaurant’a gidiyoruz. Yemekten sonra Ağlayan Kaya Niobe ve Manisa Mevlevihanesini ziyaret ediyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra tekrar otelimize dönüyor ve termal sularda yorgunluk atıyoruz. Akşam canlı müzik eşliğinde yemek.
 5. Sabah alacağımız kahvaltıdan sonra bütün konuklarımız gün boyu serbest zamana sahiptir. Bu zamanınızı termal suların keyfini çıkararak geçirebilirsiniz.Akşam yemeğimiz yine canlı müzik eşliğinde.
 6. Gün Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra dönme vakti. Bu güzel yöreye veda ettikten sonra dönüş yolunda mimarisi ve köşkleri ile ünlü  Birgi’yi ziyaret ediyoruz. Bu ziyaret sonrası yolda vereceğimiz molalardan sonra Marmaris’e ulaşıyoruz. Başka bir turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Bu Muhteşem Turumuz için Fiyatımız sadece 895 TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Araçlarla Ulaşım,
 • Seyahat Sigortası,
 • Rehberlik Hizmeti,
 • Araçiçi İkramlar,
 • Lidya Sardes Termal Otel’de 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk Gün Kahvaltı, Öğlen Yemekleri,
 • Otel içi Ekstra Harcamalar.

 

 

Başaka bir turda görüşmek üzere.

 

 

Sosyal Medyada paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin