İnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresiİnsu Tur | Marmaris'te Tatilin Adresi
Forgot password?

Samos Turu 1 Gece 2 Gün

1.Gün

Sabah …..’da Marmaris’ten ayrılıyoruz. Kuşadası gümrükte pasaport kontrolünden sonra yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik keyifli bir deniz yolculuğundan sonra Pisagor’un memleketi Samos’a varıyoruz. Pasaport işlemlerimizden sonra rehberimiz eşliğinde şehir turuna çıkıyoruz. Bu turda Katolik Kilisesi’ni, Metropolitik Kilisesi’ni, Arslan Heykeli’ni ve Pisagor Meydanı’nı yakından tanıyoruz. Daha sonra adanın kuzeyinde ve sahil boyunca keyifli bir yolculuğun ardından Manolates Köyü eteklerinde kısa bir mola veriyoruz. Öğleye doğru Karlovassi kent merkezine giderek Aya Panagie Kilisesi, tarihi üniversite binasını ve belediye binasını yakından görüyoruz. Daha sonra adanın en güzel şehrine sahip Kokkari’de güzel Samos mutfağının eşsiz tatları ile öğle yemeğinizi alabilirsiniz.
Öğleden sonra Vathi’ye dönüyoruz. Burada eski bir şarap fabrikasına uğruyor ve Samos şaraplarının tadına bakıyoruz. 1.gün sonunda otelimize dinlenmeye gidiyoruz. Akşam belirlenen saatte otelimizin lobisinde buluşuyor ve yörenin güzel bir tavernasına gidiyoruz. Burada akşam yemeğimizi Yunan müziği eşliğinde alıyor ve gecenin tadını çıkartıyoruz.

2.Gün

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra arzu eden konuklarımızla Güney Samos turumuza çıkıyoruz. Bu tur isteğe bağlıdır. Konuklarımızdan arzu edenler de zamanlarını serbest olarak da değerlendirebilir.
Günün sonunda gümrükteki işlemlerimizi tamamlıyor ve teknemizdeki yerimizi alıyoruz ve eşsiz tarihi, şarapları, filozofları ve mavi deniziyle ünlü Samos’a veda ediyoruz. Konuklarımızı almış olduğumuz noktalara bırakırken başka bir turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyat

Fiyata dahil olanlar: Marmaris-Kuşadası transfer, gemi ücreti gidiş dönüş, liman vergisi, şehir turu, 1 gece oda kahvaltı konaklama, tavernada Yunan müziği eşliğinde akşam yemeği, seyahat sigortası.

Not: Yurtdışı çıkış harcı 15 TL fiyata dahil değildir.Yeşil pasaporta vize gerekmez. Bordo pasaportlar için Schengen vizesi gereklidir. Pasaportlarında KKTC (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti) damgası olanlar herhangi bir Yunan Adası’na giriş yapamaz.

Sosyal Medyada paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin